ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6743484
*
nr 674 3484
Spegel
längd: 27, höjd: 60
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 december 2010
kl 19:02:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/12 14:39:38
1
300 kr
20/12 16:44:16
2
1.000 kr
20/12 17:56:24
3
450 kr
20/12 18:50:31
4
550 kr
20/12 18:51:13
4
650 kr
20/12 18:51:47
4
750 kr
20/12 18:52:32
4
850 kr
20/12 18:52:50
4
950 kr
20/12 18:57:31
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
*
Spegel
nr 674 3484
Spegel
längd: 27, höjd: 60
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 december 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/12 14:39:38 | 1 | 300 kr |
20/12 16:44:16 | 2 | 1.000 kr |
20/12 17:56:24 | 3 | 450 kr |
20/12 18:50:31 | 4 | 550 kr |
20/12 18:51:13 | 4 | 650 kr |
20/12 18:51:47 | 4 | 750 kr |
20/12 18:52:32 | 4 | 850 kr |
20/12 18:52:50 | 4 | 950 kr |
20/12 18:57:31 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23